E-papierosy - wasze opinie

różne tematy

E-papierosy - wasze opinie

Postautor: fabca1982 » pt sty 06, 2017 8:59 pm

Czy któraś z was pali może e-papierosy? Teraz ma wejść (czy już weszła?) ustawa o zakazie palenia w miejscach publicznych i zaczęłam myśleć nad obejściem przepisów bo zakaz obejmuje tylko wyroby tytoniowe. Zaznaczam, że nie jestem jakąś zadeklarowaną palaczką, popalam towarzysko i okazyjnie ale paczkę zawsze mam przy sobie. Interesuje mnie jakie są ceny tych papierosów oraz ogólnie ich mechanizm działania.
fabca1982
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 06, 2017 8:53 pm
Lokalizacja: Anchorage

Re: E-papierosy - wasze opinie

Postautor: vantagesa » pt sty 27, 2017 1:02 pm

E-papierosy szkodzą mniej od tradycyjnych, ale wiele wskazuje na to, że również są niebezpieczne dla zdrowia. Nie ma żadnych pewnych badań, które potwierdziłyby, że „płynny dymek” jest nieszkodliwy, a konsekwencje takiego palenia będą znane dopiero za kilka bądź kilkanaście lat – twierdzą zgodnie lekarze i eksperci.
vantagesa
 
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 27, 2017 12:53 pm

Re: E-papierosy - wasze opinie

Postautor: andre » pt sie 04, 2017 12:07 pm

Może i mniej szkodliwe, ale dla mnie to w ogóle nie jest prawdziwy papieros. Rozumiem tych, którzy je stosują, ale ja sam uważam że nie smakują zupełnie jak prawdziwe papierosy
andre
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 20
Rejestracja: pt sie 04, 2017 11:34 am


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron