Dylemat ... ja ... i dwaj bracia

różne tematy

Dylemat ... ja ... i dwaj bracia

Postautor: abweb1973 » pn sty 02, 2017 10:57 am

postanowilam tu napisac,poniewaz potrzebuje czyjegos obiektywnego spojrzenia na ten moj dylemat. historia zaczyna sie od tego,ze pol roku temu przespalam sie ze znajomym..to byl po prostu moment,krotko przed tym zakonczylam dlugi zwiazek,czulam sie bardzo samotna,a on okazywal swoje zainteresowanie mna..ale juz nastepnego dnia po tej wspolnej nocy dostalam od Niego smsa,ze zaluje,ze to nie powinno sie bylo wydarzyc. fatalnie sie poczulam,ale nie w tym problem.przez prawie pol roku sie nie odzywal. w pazdzierniku mialam urodzinki..niespodziewanie dostalam zyczonka od jego brata Rafala,i od tego momentu zaczelo sie cos dziac miedzy mna a Rafalem..nie,do seksu nie doszlo. relacje nasze rozwijaly sie bardzo dobrze,az do momentu kiedy zapytalam Rafala,czy wie co sie wydarzylo miedzy mna a jego bratem..nie wiedzial..no i nastala dluga cisza..bylam pewna,ze to juz koniec,co calkowicie bylo dla mnie zrozumiale,chociaz cierpialam niesamowicie,ale zycie jednak potrafi niezle zaskakiwac..jakies dwa tygodnie temu odezwal sie do mnie jego brat,ten z ktorym sie przespalam..ale powiedzial jasno,ze do mnie czuje tylko pozadanie,nie chce niczego wiecej,ja nie czuje do Niego zupelnie nic,czyli sytuacja miedzy nim a mna jest jasna. kilka dni temu spotkalam Rafala..i znow to uczucie wrocilo,z Jego strony rowniez.tylko oboje nie wiemy co dalej..czy to ma szanse sie udac? czy warto robic sobie nadzieje,czy przerwac to definitywnie?nie musze dodawac,jak meczy mnie swiadomosc,ze przez jedna chwile slabosci moge stracic cos pieknego..:( no ale sama sobie jestem winna.bylabym wdzieczna za jakikolwiek komentarz,mam cicha nadzieje,ze odezwie sie tez ktos,kto przezyl cos podobnego..
abweb1973
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 02, 2017 10:50 am
Lokalizacja: Rochester

Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron