Mały magazyn do wynajęcia - gdzie szukać w Katowicach?

różne tematy

Mały magazyn do wynajęcia - gdzie szukać w Katowicach?

Postautor: rumaltis » pn cze 06, 2016 2:53 pm

Jakie są według Was najlepsze firmy, które pośredniczą przy wynajmowaniu magazynów na śląsku i w centrum Katowic? Poszukują niewielkiej agencji nieruchomości komercyjnych, która zajęłaby się znalezieniem dla mnie magazynu do wynajęcia. Interesują mnie powierzchnie magazynowe do 2000 metrów kwadratowych. Możecie jakąś sprawdzoną firmę polecić?
rumaltis
 
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 23, 2016 3:27 pm

Re: Mały magazyn do wynajęcia - gdzie szukać w Katowicach?

Postautor: lanceru » czw cze 09, 2016 4:58 pm

Polecam poszukać w Google, bądź też odwiedzić agencje nieruchomości. Powinno pomóc.
strefacnc - najlepsze maszyny. Polecany także od HKSsystem.com.pl i transportery rolkowe.
lanceru
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: czw cze 09, 2016 4:49 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Mały magazyn do wynajęcia - gdzie szukać w Katowicach?

Postautor: Kurier » czw mar 09, 2017 3:04 pm

No nie da się ukryć, że wyszukiwarka google okazać się może pomocna w takiej sytuacji ;). Sam magazyn stosunkowo łatwo jest wynająć w wielu miejscach polski. Należy jednak pamiętać, że samo wynajęcie to nie wszystko i że magazyn wypadałoby wyposażyć w jakiś bardziej sensowny sposób. Jeśli każdego dnia mają w nim pracować ludzie, to warto jest kupić odpowiednie barierki zabezpieczające itd.. Takie wyposażenie znajdziesz na stronie https://magazynuj.pl/. Sklep Magazynuj jest jednym z lepszych.
Catering dietetyczny Wygodna Dieta.
Awatar użytkownika
Kurier
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 21, 2016 12:52 pm

Re: Mały magazyn do wynajęcia - gdzie szukać w Katowicach?

Postautor: velva.howell » ndz cze 20, 2021 2:30 pm

Z tego co słyszałem to na Śląsku wiele firm oferuje wynajem magazynów, więc myślę, że bez problemu uda ci się coś znaleźć w atrakcyjnej cenie. Mój brat kiedyś potrzebował takich usług i był bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
velva.howell
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 20, 2021 2:10 pm
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Re: Mały magazyn do wynajęcia - gdzie szukać w Katowicach?

Postautor: magazynczdz » pn lut 26, 2024 12:02 pm

Stosunkowo blisko Katowic, bo w Czechowicach jest większy magazyn. Wszystko przebiega tam sprawnie.
magazynczdz
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 26, 2024 11:58 am


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron