Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystycznych!

różne tematy

Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystycznych!

Postautor: kinoswiat » czw mar 13, 2014 1:45 pm

Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach nad morzem.Otwarcie letniego mini kina 3d na 10-100 miejsc.Całkowity zwrot inwestycji w ciągu jednego sezonu! Wyjątkowy trójwymiarowy obraz.Najlepsze produkcji filmowe Hollywood w twoim mieście!Koszt inwestycji od 25000 zł.Pokaz filmowy dla turystów-pełna sala na co dzień! Wystarczy posiadać lokal 30m2 i jednego pracownika do obsługi.Dostawa i montaż 7-10 dni.Dodatkowe informacji na stronie www.3dswiat.com 884368115
kinoswiat
 
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 13, 2014 1:41 pm

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: gardimaxeczka » pt cze 06, 2014 11:42 am

Myślę, że są lepsze pomysły na biznes nad morzem... Chociażby jakaś restauracja albo pensjonat.
gardimaxeczka
 
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 06, 2014 11:26 am

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: juliaw » śr paź 01, 2014 11:01 am

Hostele nad morzem są dobrym biznesem. Jeśli jest sporo turystów to w lato będzie dużo gości. Trzeba jednka utrzymać się całym rokiem, więc może jeszcze coś dodatkowo. Restauracja, czy sala weselna. :P
juliaw
 
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 01, 2014 10:58 am

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: Tyrluis » sob lis 21, 2015 5:02 pm

No hotele są dobrym biznesem ale jaki wkład potrzeba mieć żeby zabrać się za taki biznes na razie to stopa pracy w Polsce jest taka że ewentualnie możęmy się zatrudnić w hotelu jako boy hotelowy a nie kupić czy zbudować hotel
Tyrluis
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 09, 2015 3:02 pm

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: aloha » pn sie 14, 2017 3:33 pm

A mi się zawsze wydawało, że coraz mnie ludzi jeździ nad polskie morze. Biorąc po uwagę ceny i ich stosunek do jakości tak powinno być, ale z tego co piszą przedmówcy wynika, że jest wręcz na odwrót.
aloha
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 14, 2017 3:22 pm

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: dwiczkod » pn sie 21, 2017 8:22 pm

Myślę że bar z jedzeniem jest najlepszym pomysłem albo jakieś atrakcje dla dzieci, noclegi:)
dwiczkod
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 21, 2017 9:11 am

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: zwyman » wt kwie 27, 2021 9:34 pm

W turystycznej miejscowości trzeba postawić na to za co będą chcieli zapłacić turyści. Gastronomia zwykle się sprawdza, ale trzeba się czymś wyróżnić np. ładnym wystrojem wnętrza. Pamiątki też mogą być dobrym pomysłem, ale warto zadbać o to, żeby były oryginalne. Może jakieś obrazy, fotografie?
zwyman
 
Posty: 2
Rejestracja: wt kwie 27, 2021 9:30 pm
Lokalizacja: Dębki

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: max.heaney » wt lip 06, 2021 2:48 pm

Przy sprzedaży spółek i udziałów najlepiej skontaktować się z kancelarią prawną, dzięki której cały proces przebiegnie w bezpieczny sposób. Również w tym przypadku polecam skorzystać ze wspomnianych usług. Swoją drogą opłaca się mieć swój biznes w miejscowościach turystycznych, klientów na pewno nie zabraknie.
max.heaney
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: wt lip 06, 2021 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: Brudtech » pn gru 13, 2021 12:11 pm

W miejscowościach turystycznych musi być ładnie i czysto. Dobrym pomysłem jest otworzenie firmy, która wykonuje mycie dachów albo mycie budynków i posesji. Cenniki mycia ciśnieniowego są ogólnodostępne. Możesz spokojnie przeliczyć zapotrzebowanie i cenę.

Jeden z cenników: https://www.brudtech.pl/firma/cennik/

Jest to jedna z dziedzin, która zawsze będzie mieć popyt, więc pracy zawsze będzie.
Brudtech
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob gru 11, 2021 4:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: Kazitoma634 » wt lut 01, 2022 9:32 pm

Gastromarket.pl to sklep internetowy z wyposażeniem dla gastronomii. Znajdziesz u nas wiele przydanych produktów https://gastromarket.pl/szafy-do-sezonowania/, które ułatwiają prowadzenie biznesu gastronomicznego, mamy też ciekawą ofertę dla klientów indywidualnych którzy są pasjonatami kuchni i chcieliby korzystać z profesjonalnych urządzeń.
Kazitoma634
 
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 01, 2022 9:17 pm

Re: Najlepszy pomysł na biznes w miejscowościach turystyczny

Postautor: MarioBros2 » wt lut 22, 2022 2:23 pm

Od wielu lat prowadzę kilka hal przemysłowych i wiem jak ważne jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań oraz usprawnianie licznych procesów w celu redukcji kosztów. Osobom zainteresowanym tematem mogę polecić usługi firmy https://raionsoftware.pl/system-cybervision/ . Co o niej sądzicie?
MarioBros2
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 02, 2022 2:25 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron