Paranoja z mieszkaniem

Mówmy głośno i wyśmiewajmy, a Dębki staną się jeszcze LEPSZE !

Moderator: bobo2206

Paranoja z mieszkaniem

Postautor: kamilagórka » czw wrz 01, 2016 10:38 am

Paranoja z mieszkaniem. Jestem szczęśliwa posiadaczką nowego mieszkania M3, a właściwie już nie jestem. Po odebraniu mieszkania ściana nośna zaczęła pękać. Deweloper w ramach rekompensaty dał mi mieszkanie M4 o większym metrażu oraz na ostatnim piętrze budynku (4 piętro). Rewelacja nie dość, że nie musiałam dopłacić za metraż to jeszcze mam cicho oraz prześliczny widok z każdego okna. Czy wy też mieliście taką sytuację?
kamilagórka
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 01, 2016 10:31 am

Re: Paranoja z mieszkaniem

Postautor: ewa99 » pt wrz 21, 2018 12:31 pm

Paranoja? Dostałaś za darmo mieszkanie i uważasz to za paranoje? Litości :evil:
ewa99
 
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 21, 2018 12:28 pm

Re: Paranoja z mieszkaniem

Postautor: ewa99 » pt wrz 21, 2018 12:31 pm

Paranoja? Dostałaś za darmo mieszkanie i uważasz to za paranoje? Litości :evil:
ewa99
 
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 21, 2018 12:28 pm

Re: Paranoja z mieszkaniem

Postautor: uarmstrong » wt wrz 07, 2021 1:27 pm

W czasach, kiedy środki ulokowane na lokacie bankowej nie pozwalają zarobić żadnej sensownej kwoty, za to realnie wiążą się ze stratą (uwzględniając galopującą inflację), zakup nieruchomości wydaje się jednym z sensowniejszych rozwiązań.
Awatar użytkownika
uarmstrong
 
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 07, 2021 1:23 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Paranoja z mieszkaniem

Postautor: catherine.prohaska » wt lut 15, 2022 4:49 pm

Racibórz jest miastem o ogromnych perspektywach i od kilku lat buduje pozycję na rynku mieszkaniowym. Szybki rozwój miasta przyciąga inwestorów, biznes się rozwija, a dzięki temu nieruchomości kwitną. Podniósł się zarówno standard życia w mieście, jak i standard opcji dostępnych do kupienia. Jak więc wejść na raciborski rynek inwestycji w nieruchomości?
Awatar użytkownika
catherine.prohaska
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 15, 2022 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paranoja z mieszkaniem

Postautor: Olga91 » wt kwie 11, 2023 3:24 pm

Dziwna sytuacja Cię spotkała. Miałam okazję zakupić mieszkanie od dewelopera https://www.ziolkowski.info.pl/ i współpraca była na wysokim poziomie. Mieszkanie samo w sobie również. Szukaliśmy z mężem jakiejś inwestycji pod Warszawą, padło ostatecznie na Zielonkę. Cisza, spokój, piękne wszechstronne mieszkanie i bardzo dobry kontakt z deweloperem :)
Olga91
 
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 11, 2023 3:17 pm


Wróć do PARANOJA !!!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron