Gdzie posty o Jaworskim?

Mówmy głośno i wyśmiewajmy, a Dębki staną się jeszcze LEPSZE !

Moderator: bobo2206

Gdzie posty o Jaworskim?

Postautor: gość » sob wrz 30, 2006 8:35 pm

Mam pytanie-dlaczego zniknęły wszystkie posty na temat jaworskiego?Czyżby dlatego ze były niepochlebne?
gość
 

Postautor: baart » pn paź 02, 2006 10:24 am

nie, zniknęły bo były głupie i obraźliwe a niepoparte żadnymi argumentami
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: Gość » śr paź 04, 2006 4:29 am

byly mondre i bardzo potrzebne.moze w koncu wiecej osob zaczelo by myslec racjonalnie i nie dawalo by sie nakrecac na te jego mondrosci.a dlaczego jaworski ma prawo osmieszac, wyzywac innych komentowac ich zachowanie styl bycia wiek zainteresowania itd.a my nie mamy miec takiej mozliwosci.
Gość
 

Postautor: baart » śr paź 04, 2006 11:48 am

wszystkie krytyczne posty chętnie przeczytam, pod warunkiem, że autor zada sobie chociaż tyle trudu by się zarejestrować i podać argumenty
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

rejestracja

Postautor: bobo2206 » czw paź 05, 2006 10:03 am

właśnie baart.
opinie powinny być pisane wyłącznie przy pełnej rejestracji.
bobo2206
Moderator
Moderator
 
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: Dębki

Postautor: stefan » pt maja 25, 2007 11:34 pm

A kto to jest Jaworski ? jakas elita z debek czy kto ? Sorki ale nie jestem w temacie.
stefan
 

Postautor: gosc » ndz maja 27, 2007 2:33 pm

jaworski jest jak yeti-wszyscy wiedzą ze istnieje tylko nikt go nigdy nie widzial!:)ma monopol na temat"Dębki"i wydaje mu sie ze wie wszystko najlepiej a mądrzy sie tak,ze sie flaki przewracają.Słusznie ktos napisal-sam dał sobie prawo do oceniania,wyśmiewania i krytykowania innych.jednym słowem żałosna postać!
gosc
 

Postautor: Jaworski » wt maja 29, 2007 11:08 pm

Nikt nie widział, dziwne. Z wieloma osób z tego forum się spotykałem. Jeśli dorośniesz, za kilka lat, spotkam się i z tobą. Pisanie "jaworski", a nie "Jaworski" nie jest tylko oznaką braku szacunku do mojej osoby, ale i również bardzo nieprzyzwoitą rzeczą, jaką niewątpliwie jest "brudzenie" naszego pięknego języka.
Nazwy własne z wielkiej, mój drogi.
Wcale nie uważam się za alfę i omegę w dziedzinie Dębek, co jedyne, chcę służyć swoją radą i doświadczeniem, jakie nabyłem jeżdżąc tam przez 2/3 życia, a to widziało już niejedno...
Pozdrawiam.
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: ar » czw maja 31, 2007 7:49 am

Przedewszystkim to malo kto ma do ciebie szacunek czlowieczku. idz lepiej do psychiatry bo powinienes sie leczyc ty wszystko wiedzaca alfo i omego. tak naprawde o niczym nie masz pojecia a uwazasz sie za Bog wie ci\o i wprowadzasz ludzi w bład. jak jestes taki kozaczek to moze sie spotkajmy w debkach chetnie bym cie w koncu poznal wielki cwaniaczku. co do tego ze ktos cie widzial z tego forum to nie sadze bo jak narazie to nikt nie wie kim jestes. Moze miej odwage i sie pokaz. Taki oddany debkowicz jestes szkoda tylko ze sie zawsze zjawiasz na forum tuz przed wakacjami a po nich znikasz i po za sezonem letnim cie wogule nie ma. krecisz jakis interes z wlascicielami tych dwóch czy trzech pensjonatow które tak bardzo dobrze znasz i goraco polecasz. raz ci zaufalem i wiecej nie zamierzam bo pier....... bzdury.

Nawiasem mowiac dziwne ze przez cala zime i wiosne nie bylo admina na tym forum a teraaz zjawil sie i admin i jaworski czyzby to ta sama osoba. Sadze ze tak bo jakos dziwnie szybko zawsze znikaly posty o jaworskim bo krytyka itd a te w ktorych on krytykuje innych do tej pory sa.
ar
 

Postautor: Gość » czw maja 31, 2007 9:26 am

co do poprawnosci języka Panie Jaworski to nie "z wieloma osob z tego forum" tylko jezeli juz to z wieloma osobami z tego forum. Zeby poprawiac samemu trzeba pisac poprawnie.
Pozdrawiam
Gość
 

Postautor: neostradapl » czw maja 31, 2007 9:28 am

Co do poprawnosci języka Panie Jaworski to nie "z wieloma osob z tego forum" tylko jezeli juz to z wieloma osobami z tego forum. Żeby poprawiac innych samemu trzeba pisać poprawnie.
Pozdrawiam
neostradapl
 

Postautor: Jaworski » czw maja 31, 2007 6:12 pm

neostradapl pisze:Co do poprawnosci języka Panie Jaworski to nie "z wieloma osob z tego forum" tylko jezeli juz to z wieloma osobami z tego forum. Żeby poprawiac innych samemu trzeba pisać poprawnie.
Pozdrawiam

To również ma swoją nazwę, mówimy na to "literówka". Tak to czasem jest, jak się pisze na szybko w pracy.

@ar: Tak, jestem adminem tego forum(pozdrawiam), właścicielem kilku pensjonatów i wielu barów w Dębkach, oczywiście tylko tych, które polecam.

Gdyby ktoś nie wyczuł ironii...
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gabbygirl » sob cze 02, 2007 12:08 pm

Widzę że admin tego forum sobie robi żarty usuwa użytkowników jakby był bogiem. Masakra niezła anty reklama Dębek, mało kto z użytkowników tego forum tutaj się zjawi i porządnie zastanowi zanim przyjedzie do Dębek.

Bezpodstawne usuwanie kont i postów BRAWO!!!!
Gabbygirl
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:19 am

Postautor: wjx » pn cze 04, 2007 7:50 pm

Gabbygirl pisze:Widzę że admin tego forum sobie robi żarty usuwa użytkowników jakby był bogiem. Masakra niezła anty reklama Dębek, mało kto z użytkowników tego forum tutaj się zjawi i porządnie zastanowi zanim przyjedzie do Dębek.

Bezpodstawne usuwanie kont i postów BRAWO!!!!


http://forum.debki.pl/viewtopic.php?t=1422
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

Postautor: Gabbygirl » pn cze 04, 2007 11:18 pm

Przepraszam za moje bezpodstawne posądzenia, to wina głupich spamującyh Botów, a ja myślałam że usunął mi Pan konto celowo jak i innym użytkownikom.

Nic mogę tylko przeprosić... i liczyć że nie będzie Pan chował urazy.
Gabbygirl
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:19 am


Wróć do PARANOJA !!!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron