Ujście rzeki - a miało być tak pięknie:(

Mówmy głośno i wyśmiewajmy, a Dębki staną się jeszcze LEPSZE !

Moderator: bobo2206

Ujście rzeki - a miało być tak pięknie:(

Postautor: Iza-bel » pn lip 03, 2006 8:54 am

Witam!. 1 lipca wrócilismy z Dębek do domu.
Dębki są super, ale może ktoś mi wytłumaczy dlaczego zeszpecno najpiękniejszemiejsce.
Piękne zdjęcia ujścia Piaśnicy do morza zachęciły nas do wybrania na miejsce do spędzenia urlopu właśnie Dębek.
Zaraz po przybyciu na miejsce wybraliśmy sie na spacer na plażę.
Ujscie rzeki szpeciła sterta desek i starych mebli, ale to był dopiero początek. Z każdym dniem było coraz gorzej.
Potem wkroczył śmierdzący , dymiący i potwornie hałasujący buldożer, który zrył dokładnie całą plażę. Nie wiem po co.
Sterta dech, smieci, starych połamanych mebli i innego syfu rosła. Okropność. Domyślam się, że powstawało tam jakieś "wspaniałe" miejsce.
Pod koniec popbytu przestalismy odwiedzać to "najpiekniejsze" miejsce w Dębkach. Wolę pooglądać pocztówki.
Przykre to.
Iza-bel
 

Ujście Piasnicy -horror

Postautor: Miłośnik Dębek » śr sie 09, 2006 10:43 pm

Zniszczono najpiekniejsze miejsce w Debkach - ujście Piaśnicy. Ochydna dyskoteka ze starych desek, hałasująca od rana do wieczora, nie mozna nawet spokojnie posłuchac szumu morza, bo dudni bez przerwy. Przy rzeczce powstał drugi ochydny bar "Gawra", który dudni podobnie, wylewając zlewki do rzeki. Dziwne, ze nikt tego nie widzi, szczególnie ochrona środowiska i Park Nadmorski. Nie sądę, żeby ludzie przyjeżdzali z całej Polski, żeby słuchać tego łomotu. Muszę zmienić miejsce wypoczynku.
Miłośnik Dębek
 

Postautor: s.... » czw sie 10, 2006 12:01 pm

w niedziele jest spokojnie przy 'ujściu Piaśnicy' i codziennie od ~4/5 do chyba 10 rano.
a jak nie pasuje to zawsze można włączyć radio, też szumi 8)
s....
 

Re: Ujście Piasnicy -horror

Postautor: Gość » ndz lut 18, 2007 3:48 pm

Miłośnik Dębek pisze:Zniszczono najpiekniejsze miejsce w Debkach - ujście Piaśnicy. Ochydna dyskoteka ze starych desek, hałasująca od rana do wieczora, nie mozna nawet spokojnie posłuchac szumu morza, bo dudni bez przerwy. Przy rzeczce powstał drugi ochydny bar "Gawra", który dudni podobnie, wylewając zlewki do rzeki. Dziwne, ze nikt tego nie widzi, szczególnie ochrona środowiska i Park Nadmorski. Nie sądę, żeby ludzie przyjeżdzali z całej Polski, żeby słuchać tego łomotu. Muszę zmienić miejsce wypoczynku.


tO ZMIEN.>>nikt ciebie tam nie zaprasza!!!..a the beach jest super poodobnie jak i gawra:)
Gość
 

Przykro na to patrzeć !

Postautor: Kooj » wt mar 27, 2007 7:19 pm

Jestem mieszkańcem / letnim / Dębek od 8 lat. Kiedy pierwszy raz przyjechaliśmy z żoną do Debek 9 lat temu było tam kilka domów i w pierniki dachy - letniaków. Ale cisza , plaża i Piaśnica była jak Bieszczady w roku 1970 i może wcześniej ale ja tego nie pamiętam. W przeciągu 5 lat Dębki stały się tak popularne, że to doprowadzilo do zaniku walorów tej miejscowości. Takie są prawa i konsekwencje naszego wieku.
Nie pochwalam tego, nie zgadzam się z tym, i przykro patrzeć jak ostatnie oazy zanikają ale !!!!
Wyobraź sobie, że nauczyciel który ma zaplacić za wczasy pod namiotem w Jas. Górze ok. 1000zl za pobyt 10 dniowy do tego przejazd, pobyt, inne atrakcje itd.
Za jedyne 3 tys mogłaś mieć 10 arową działkę na własność.
Czy nie sama nie kupiłabyś działki z możliwością kożystania prawie dwa miesiące w roku. To była pokusa. Sami nakręcaliśmy koniunkturę i teraz placimy frycowe. Pozdrawiam , do zobaczenia w Dębkach
Kooj
 

Postautor: HAHAHA » śr lip 04, 2007 9:09 pm

Dębki są piękne jak 10 lat ale poza sezonem cisza i spokój :D :D
HAHAHA
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 44
Rejestracja: sob cze 09, 2007 10:12 pm

Postautor: blazus1 » czw lip 05, 2007 9:15 am

dobrze zrozumialem ze dobudowal sie nastepny bar zaraz przy ujsciu rzeki?? gdzie dokladnie?? ma ktos jakies foty??
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: Gość » pt lip 06, 2007 11:25 am

czesc... TO JUZ NIE MA TEGO UJSCIA PIASNICY!?!??!???!? W OGOLE!???!?! lol a ja tylko po to tam sie wybieralam na wakacje... :(
Gość
 

Postautor: HAHAHA » pt lip 06, 2007 10:41 pm

Jak to nie ma ujścia??
Cały czas jest a teraz piękniejsze według mnie:D
HAHAHA
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 44
Rejestracja: sob cze 09, 2007 10:12 pm

Postautor: ggrze5 » ndz lip 08, 2007 1:12 pm

rzeka była sprytniejsza od "de bicza" i pogoniła knajpiarzy o jeden zjazd z plaży na wschód ... teraz przy ujściu jest cisza i spokój - o ile tak można nazwać wiatr napierniczający 50km/h piachem w oczy :)
ggrze5
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 06, 2007 4:19 pm

Mieszkańcy sami niszczą Dębki - bo liczy się kasa.

Postautor: Gość » czw sty 24, 2008 7:38 pm

A dlaczego KASZUB z Dębek zniczczył wydmę przy rzece do wybierania kajaków i przeorał drogę przez las. Rzeka sobie poradziła z barem, chociaż już chcą ją przekopać na wprost.
Gość
 

Postautor: Mieszkaniec Dębek » pn kwie 28, 2008 7:41 pm

A kto przy rzece przestawił przegrodę leśną - pewnie na dojazd do kajaków do rozkopanej wydmy przez Kaszuba.
Mieszkaniec Dębek
 

Re: Przykro na to patrzeć !

Postautor: Gość » śr lip 23, 2008 9:20 pm

Kooj pisze:Jestem mieszkańcem / letnim / Dębek od 8 lat. Kiedy pierwszy raz przyjechaliśmy z żoną do Debek 9 lat temu było tam kilka domów i w pierniki dachy - letniaków. Ale cisza , plaża i Piaśnica była jak Bieszczady w roku 1970 i może wcześniej ale ja tego nie pamiętam. W przeciągu 5 lat Dębki stały się tak popularne, że to doprowadzilo do zaniku walorów tej miejscowości. Takie są prawa i konsekwencje naszego wieku.
Nie pochwalam tego, nie zgadzam się z tym, i przykro patrzeć jak ostatnie oazy zanikają ale !!!!
Wyobraź sobie, że nauczyciel który ma zaplacić za wczasy pod namiotem w Jas. Górze ok. 1000zl za pobyt 10 dniowy do tego przejazd, pobyt, inne atrakcje itd.
Za jedyne 3 tys mogłaś mieć 10 arową działkę na własność.
Czy nie sama nie kupiłabyś działki z możliwością kożystania prawie dwa miesiące w roku. To była pokusa. Sami nakręcaliśmy koniunkturę i teraz placimy frycowe. Pozdrawiam , do zobaczenia w Dębkach



Hej, czy znasz może kogoś kto chce sprzedać dzialke w Dękach? Pls o info na gg 324885
Pozdrawiam
Ania
Gość
 

Re: Przykro na to patrzeć !

Postautor: WiesiuMO » czw lip 24, 2008 2:24 am

Anonymous pisze:
Kooj pisze:Jestem mieszkańcem / letnim / Dębek od 8 lat. Kiedy pierwszy raz przyjechaliśmy z żoną do Debek 9 lat temu było tam kilka domów i w pierniki dachy - letniaków. Ale cisza , plaża i Piaśnica była jak Bieszczady w roku 1970 i może wcześniej ale ja tego nie pamiętam. W przeciągu 5 lat Dębki stały się tak popularne, że to doprowadzilo do zaniku walorów tej miejscowości. Takie są prawa i konsekwencje naszego wieku.
Nie pochwalam tego, nie zgadzam się z tym, i przykro patrzeć jak ostatnie oazy zanikają ale !!!!
Wyobraź sobie, że nauczyciel który ma zaplacić za wczasy pod namiotem w Jas. Górze ok. 1000zl za pobyt 10 dniowy do tego przejazd, pobyt, inne atrakcje itd.
Za jedyne 3 tys mogłaś mieć 10 arową działkę na własność.
Czy nie sama nie kupiłabyś działki z możliwością kożystania prawie dwa miesiące w roku. To była pokusa. Sami nakręcaliśmy koniunkturę i teraz placimy frycowe. Pozdrawiam , do zobaczenia w Dębkach



Hej, czy znasz może kogoś kto chce sprzedać dzialke w Dękach? Pls o info na gg 324885
Pozdrawiam
Ania

Słyszałem, że Ciebie chcą sprzedać na dziesięcioleciu za dwa hot-dogi lub kebab w bułce.
Pozdrawiam,
Wiesław.
WiesiuMO
 


Wróć do PARANOJA !!!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron