jak się dostać do dębek 7.06?? (bez auta)

Czy mogę się z Wami zabrać ? / Mam wolne miejsce w samochoodzie !

Moderator: bobo2206

jak się dostać do dębek 7.06?? (bez auta)

Postautor: grzechotnick » pn maja 28, 2012 2:36 pm

Witam,
pomóżcie, proszę. zpalanowałem sobie że pokażę swojej kobiecie jak pieknie jest w Dębkach. Jednak po usilnym przeszukiwaniu netu doszedłem do wniosku że przed sezonem do Dębek nie dojeżdża NIC. a ponieważ to ejst mało prawdopodobne, poszukuję osób naprawdę dobrze poinformowanych. dodam że spedziłem parę godzin na studiowaniu różnych rozkładów jazdy więc bardzo proszę mnie nie odsyłać do łatwo dostępnych stron i "wczesniejszych postów". będę ogromnie wdzięczny za konstruktywną pomoc. pozdrawiam wszystkich fanów jedynych i niepowtarzalnych (i niedostępnych) Dębek
grzechotnick
 

Re: jak się dostać do dębek 7.06?? (bez auta)

Postautor: naturysta » pn maja 28, 2012 2:56 pm

z kąd jesteś ? czytaj forum !!! poniżej masz dokładne info !!!
naturysta
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 46
Rejestracja: sob sie 07, 2010 10:05 pm

Re: jak się dostać do dębek 7.06?? (bez auta)

Postautor: Gość » pn maja 28, 2012 3:34 pm

prawda. nie napisałem SKĄD chcę sie dostać, bo jakos uznałem że to jasne. jestem z Wrocławia, mopgę dojechać do:
Gdyni, Pucka, W.ejherowa, Krokowej. i koniec opcji. tak więc chodzi o dojazd z w/w miejscowości. nie wiem jakie info mam "poniżej", nic nie widzę. proszę o pomoc tych którzy potrafia pomóc, a nie chcą mnie strofować. pozdrawiam serdecznie. Grzegorz
Gość
 

Re: jak się dostać do dębek 7.06?? (bez auta)

Postautor: Gość » wt maja 29, 2012 10:51 am

W święta przed sezonem prawdopodobnie nic nie jeżdzi. Sama szukałam. Jedyne wyjście - w dzień nauki szkolnej (6.06?)jedzie PKS z Pucka o godz.14.55
Gość
 

Re: jak się dostać do dębek 7.06?? (bez auta)

Postautor: Jo » wt maja 29, 2012 12:32 pm

helikopterrem moze? :D
Jo
 

Re: jak się dostać do dębek 7.06?? (bez auta)

Postautor: Gość » wt maja 29, 2012 3:09 pm

dzieki,male to musi byc 7. musi być jakiś opcja typu z wioski do wioski. z 4 przesiadkami. tylko ze cieżko dotrzeć do takich rozkładów. chyba pojadę do krokowej i stamtąd traktorostopem. moze ktoś z pensjonatu po nas przyjedzie. wyślą po nas konie :D. pozdrowienia dla niesmialego trolla. to krzepiace ze nawet takie marne wątki maja swoich trolli. kiedy 10 następnych popisze się dowcipem, będzie ci głupio ze się nie wysililes / as. ale pionierstwo tez ma swoją wartość.
Gość
 

Re: jak się dostać do dębek 7.06?? (bez auta)

Postautor: okul » wt maja 29, 2012 10:14 pm

grzechotnick:

podaj proszę swojego maila, może będę mógł pomóc 7-go.
Jeśli Żona nie poznała jeszcze jak fantastyczne są Dębki, szkoda by się "zraziła" na etapie podroży ;O)

pozdro!
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: jak się dostać do dębek 7.06?? (bez auta)

Postautor: Gość » śr maja 30, 2012 11:18 am

wow! to by było wspaniale. mój mail grzechotnick@gmail.com. miłego dnia :D
Gość
 

Ano tak!

Postautor: Gościu » śr maja 30, 2012 11:35 am

Szanowny Kolego,
Niestety znając rynek przewozów zbiorowych w okolicy, z przykrością muszę stwierdzić, że w podanym przez Ciebie terminie, nie kursują żadne autobusy. Dębki to mała miejscowość nadmorska, z zarejestrowaną liczbą mieszkańców w ilości sztuk 116. Dębki zaczynają żyć pod koniec czerwca, a ruch zamiera tam na koniec września. Poza tymi okresami jedynie na czas Sylwestrowy i Majówkowy (1-3.05.) Dębki nie są puste.
W drodze do Dębek proponuję romantyczny spacer z Karwi, wzdłuż morza (do Karwi dostaniesz się np. z Gdyni linią PKS Wejherowo, 650), albo mniej romantyczny z Krokowej (do Krokowej dostaniesz się np. z Wejherowa linią PKS Wejherowo, 663).

Pozdrawiam
Gościu
 

Re: Ano tak!

Postautor: Gość » pn cze 04, 2012 2:31 pm

Gościu pisze:W drodze do Dębek proponuję romantyczny spacer z Karwi, wzdłuż morza (do Karwi dostaniesz się np. z Gdyni linią PKS Wejherowo, 650), albo mniej romantyczny z Krokowej (do Krokowej dostaniesz się np. z Wejherowa linią PKS Wejherowo, 663).
Pozdrawiam


Facet jest z Wrocławia, więc pewnie będzie miał większy bagaż niż jedna reklamówka.
Gość
 


Wróć do Dojazd do / z Dębek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], davy_agten, Tutorials72 i 129 gości

cron