WYNIKI Krokowa 2010 - Lista wybranych radnych i Wójta

o Dębkach, z Dębek i wokół Dębek...

Moderator: bobo2206

WYNIKI Krokowa 2010 - Lista wybranych radnych i Wójta

Postautor: Czytelnik PKW » ndz lis 28, 2010 6:28 pm

Lista wybranych radnych i Wójta - Krokowa 2010
Wójt Gminy Krokowa[color=#FF0000
1. Doering Henryk Władysław - KWW - 58,14%[/color]
2. Sokołek Bohdan Stanisław - PO - 41,86%

Lista radnych do Rady Gminy Krokowa
1. Miąskowski Władysław Paweł – KWW
2. Krampikowski Mirosław Brunon – PO - były radny
3. Piontek Zygmunt – KWW
4. Łepek Ireneusz Marian – KWW
5. Zielonka Jarosław Janusz – KW W
6. Goyke Tadeusz Jan – KWW - były radny
7. Szewczak Paweł – KWW - były radny
8. Baran Zygmunt Leon – KWW
9. Kamińska Stefania Teresa – KWW
10. Krzebietke Marek Dariusz – KWW
11. Browarczyk Bogusław Stanisław – KWW
12. Piontke Piotr Marian – KWW
13. Konarzewski Rafał Janusz – KWW
14. Bradtke Grażyna Anna – PO - była radna od 2009 r
15. Glembin Artur Przemysław – KWW
Czytelnik PKW
 

Re: WYNIKI Krokowa 2010 - Lista wybranych radnych i Wójta

Postautor: Inauguracyjna Sesja Rady Gminy Krokowa VI kadencji na Zamku w Krokowej 3 » wt lis 30, 2010 1:09 pm

We wtorek 30 listopada 2010r. o godz. 16:00 - w Zamku w Krokowej odbędzie się inauguracyjna Sesja Rady Gminy Krokowa VI kadencji.
Inauguracyjna Sesja Rady Gminy Krokowa VI kadencji na Zamku w Krokowej 3
 

Re: WYNIKI Krokowa 2010 - Lista wybranych radnych i Wójta

Postautor: Ale kicha » wt lis 30, 2010 10:44 pm

Inauguracja i po inauguracji Sesji Rady Gminy - ale kicha, wstyd.
Ale kicha
 

Re: WYNIKI Krokowa 2010 - Lista wybranych radnych i Wójta

Postautor: Janusz » ndz gru 26, 2010 8:03 pm

W dniu 20.12 była komisja w sprawie Studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego naszej gminy Krokowa.
Ale w dniu 28.12.2010 r o godz. 14-tej będzie powtórnie komisja w sprawie studium - chcą przeprowadzić powtórnie głosowania uwag nieuwzględnionych przez wójta. Będzie to złamanie prawa ustawy o planowaniu - a więc znowu nie będzie studium - komu na tym zależy.
To rozstrzygnie się w dniu 29.12.2010 r ( w rocznicę - 29.12.2009 r.) przez radnych jak będzie z tym studium.
Czyżby bęzie tak jak do tej pory - znowu kicha.
Janusz
 

Re: WYNIKI Krokowa 2010 - Lista wybranych radnych i Wójta

Postautor: Ale kicha » czw mar 03, 2011 2:23 pm

Teraz robi się "KICHA" - Wojewoda uchylił dwie uchwały Rady Gminy Rozstrzygnięciem nadzorczym, które zostały uchwalone z naruszeniem prawa.
Wójt chce skarżyć Wojewodę. :oops:
Ale kicha
 

Henryk Doering. Bardzo zapracowany wójt.

Postautor: To promocja Krokowej » czw maja 12, 2011 9:32 pm

Samorządowy zawrót głowy. Henryk Doering. Bardzo zapracowany wójt. - 4 maja 2011 r. redakcja@ziemiapucka.info
W naszym cyklu o udane i niezałatwione sprawy w ostatnich czterech miesiącach chcieliśmy zapytać Tyberiusza Narkowicza, burmistrza Jastarni.
Okazało się jednak, że burmistrz wziął dłuższy urlop.
Trudno, burmistrza przepytamy później, a w międzyczasie zadzwonił wójt Krokowej, Henryk Doering.
Miał kilka uwag do treści zamieszczanych w gazecie. Dobrze sie złożyło – pomyślałem – i chętnie wyraziłem chęć spotkania. Kilka dni z rzędu próbowałem ustalić termin spotkania poprzez sekretarkę
urzędu. Z problemu wybawił mnie termin sesji Rady Gminy.
Jeszcze dzień wcześniej usłyszałem w słuchawce, że trudno jest wyznaczyć wójtowi konkretna godzinę spotkania przed sesja, ale mam następnego dnia cierpliwie czekać. „Zadzwonimy do pana” - padło po drugiej stronie łącz telekomunikacyjnych.
Na szczęście postanowiłem pojechać na sesje mimo to. Na szczęście, bo telefon z Krokowej nie zadzwonił. Kamień z serca spadł mi kiedy przed sesja zdążyłem wymienić z wójtem kilka słów. Przy okazji usłyszałem, że będzie mieć czas dla mnie po sesji. Hmm, nie planowałem spędzenia kilku godzin na sesji, ale czego się nie robi... byleby uzyskać materiał dla Czytelników.
Niestety, nie było mi dane dłużej porozmawiać z wójtem. Po sesji czuł się zmęczony, w co jestem w stanie uwierzyć. Troszkę zacząłem się już obawiać o przyszłość wywiadu.
Uświadomiłem w końcu wójtowi, Ge teraz dzięki długiemu weekendowi to już z żadnym innym samorządowcem nie zdołam się umówić. Przystał na propozycje, Ge podjedzie do mnie w poniedziałek, 2 maja. Zaufałem tym słowom, ale nie wyszło mi to na dobre. Teraz musze Państwu przynudzać jak doszło do tego, że nie ma w tym miejscu wywiadu. W poniedziałek podjąłem jeszcze kilka prób dogadania się z wójtem.
Za pierwszym razem, gdy zadzwoniłem na numer domowy udało mi się. Usłyszałem, że wójt ma zamiar jechać do Gdańska, to się jakoś złapiemy. Miałem zadzwonić miedzy trzynasta a czternasta. Dzwoniłem, a jakże. Ze cztery, czy piec razy. Nawet do piętnastej, a może i później... Niestety, nikt już mojego telefonu odebrać nie raczył. Zapracowany jest wójt Krokowej, nie ma co.
Janusz Nowicki
To promocja Krokowej
 


Wróć do CIEKAWOSTKI

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron