ZŁODZIEJE NA DĘBKACH

o Dębkach, z Dębek i wokół Dębek...

Moderator: bobo2206

ZŁODZIEJE NA DĘBKACH

Postautor: Kaszub01 » czw paź 29, 2009 6:54 pm

W OSTATNIM CZASIE NA DĘBKACH GRASUJĄ ZŁODZIEJE.
WŁAMUJĄ SIĘ DO DOMKÓW LETNISKOWYCH ORAZ PRZYCZEP.
SPRAWDZIŁEM KILKA DZIAŁEK W MOIM SASIEDZTWIE I BYŁY WYŁAMANE DZRZWI ORAZ WYBITE OKNA CZĘŚĆ POMIESZCZEŃ ZABEZPIECZYŁEM - KOCHANI PROSZĘ SPRAWDZIĆ SWOJE DOMKI
ORAZ PRZYCZEPY

POZDRAWIAM
Kaszub01
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: pn lut 25, 2008 9:24 pm

Złodzieje tolerowani przez miejscowych.

Postautor: To ja - już wiecie kto? » pn lis 02, 2009 8:00 pm

Powyrywać nogi z d u p y draniom.
Przecież wiadomo - kto kradnie - wystarczy popatrzeć latem na bezdomnych.
Jednym z nich jest JANEK - przecież POLICJA wie o tym i nic nie robi.
To ja - już wiecie kto?
 

Złodzieje

Postautor: Kradzieże » sob gru 05, 2009 11:47 pm

Czy rzeczywiście znowu pookradano działki - domki.
Kradzieże
 

Złodzieje tolerowani przez miejscowych.

Postautor: To ja z Dębek » pn gru 14, 2009 1:05 am

Tak pookradali działki. Zniszczyli dzrwi od domków i przyczep na terenach przy Dębkowych od wschodu na Karwieńskich II.
To ja z Dębek
 

Re: ZŁODZIEJE NA DĘBKACH

Postautor: Kradzione butle szły na złom » śr lut 24, 2010 8:27 pm

ECHO ZIEMI PUCKIEJ z dnia 24.02.2010 r.
Cztery osoby zostały zatrzymane w związku z kradzieżami butli gazowych na terenie powiatu puckiego.

Kradzieże z włamaniami do punktów wymiany gazu stały się plagą w ostatnim czasie. Jak się okazało, kradzione ze stojaków butle były potem przekazywane na złom.

– W ten sposób skradziono 35 sztuk butli gazowych z różnych punktów na sumę ponad 5 tys. złotych – informuje aspirant Łukasz Dettlaff, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku. 

Puccy śledczy nadal pracują nad tą sprawą i nie wykluczają dalszych zatrzymań.

– Na razie dwie osoby usłyszały zarzuty kradzieży z włamaniem i dwie paserstwa – wyjaśnia asp. Dettlaff.

Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do lat 10, za przestępstwo paserstwa do lat 5.
Nogi powyrywać draniom z d..y i dopiero na 10 lat
Kradzione butle szły na złom
 

Re: ZŁODZIEJE NA DĘBKACH

Postautor: Informator » śr maja 25, 2011 11:14 pm

25 maja 2011 r. - Echo Pucka.
Dwaj młodzi ludzie kradli butle z gazem
Policjanci z komisariatu w Krokowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dwukrotne włamanie do stojaka z butlami gazowymi oraz do przyczepy campingowej. Niewykluczone, że lista zarzutów będzie dłuższa.
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krokowej zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu wejherowskiego w wieku 19 i 21 lat podejrzewanych o kradzieże z włamaniem. Jak ustalili śledczy obaj zatrzymani w kwietniu br. w Wierzchucinie włamali się do stojaka z butlami gazowymi zabierając cztery sztuki wartości ponad 500 złotych. Następnie okradli stojak z butlami w Żarnowcu, skąd zabrali cztery puste warte 200 złotych.
- W trakcie przesłuchania wyszło na jaw, że ci sami mężczyźni w Dębkach włamali się także do przyczepy campingowej i ukradli jedną butlę gazową - informuje asp. Łukasz Dettlaf, oficer prasowy KPP w Pucku.

Mężczyźni jak dotąd usłyszeli po trzy zarzuty kradzieży z włamaniem. Śledczy sprawdzają czy podejrzani mają na swoim koncie więcej tego typu przestępstw.
Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Informator
 

Re: ZŁODZIEJE NA DĘBKACH

Postautor: XXX » śr cze 01, 2011 1:28 am

Trzeba JANECZKOWI-brudasowi dobrać się do D U P Y - to nie tknie czyichś rzeczy. RUDY już nie tyka.
Wylądował przed laty w LUBKOWIE.
XXX
 


Wróć do CIEKAWOSTKI

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron