Jaka jest aktualnie temperatura wody?

o Dębkach, z Dębek i wokół Dębek...

Moderator: bobo2206

Jaka jest aktualnie temperatura wody?

Postautor: furtadar » sob lip 04, 2009 9:55 am

Wybieram się do Dębek, a ciekawi mnie jaka jest temperatura wody, an igdzie nie mogę znależć.
daru
furtadar
 
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 16, 2009 12:47 am

Re: Jaka jest aktualnie temperatura wody?

Postautor: jerzu » sob lip 04, 2009 11:19 am

furtadar pisze:Wybieram się do Dębek, a ciekawi mnie jaka jest temperatura wody, an igdzie nie mogę znależć.


Wczoraj była nawet, nawet. Można się śmiało kąpać. Przy wejściu na plażę jest tabliczka, gdzie ratownicy (?) powinni wpisywać na bieżąco taką informację. Niestety, takiej informacji brak.
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

dębki i jaka jest woda

Postautor: gosia24 » czw lip 16, 2009 9:44 am

bardzo ciekawiła mie jaka jest wwoda na plaży w dębkach i chciałam się przekonać.pojechałam na dębki i okazało się że woda jest cieplutka,przy wejściu na plarze były tabliczki z tęperaturą wody ale niestety ratownicy nie zapisywali tęperatur chociarz powinni.weszłam do wody i była nieziemsko ciepła w pewnych momętach były durze fale one były cudowne :D cudnie jest na plaży na dębkach zapraszam :D [youtube][/youtube]
gosia24
 

Wieści

Postautor: Ale woda » czw gru 03, 2009 2:44 pm

Zimna
Ale woda
 

Re: Jaka jest aktualnie temperatura wody?

Postautor: wiet » śr lip 25, 2018 2:10 pm

Teraz temperatura bałtyku sięga w oklicach 16-20 stopni. Takze spokojnie mozna sie kapac chociaz niedlugo czas na sinnnice, ale poki go nie ma to zanurzyc sie nie zaszkodzi ;)
wiet
 
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 25, 2018 1:42 pm

Re: Jaka jest aktualnie temperatura wody?

Postautor: ekologiczna » czw lip 26, 2018 2:24 pm

Ale w Dębkach czy ogólnie mówisz?
ekologiczna
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 26, 2018 2:23 pm

Re: Jaka jest aktualnie temperatura wody?

Postautor: Uletka » czw sie 09, 2018 1:53 pm

chyba ogólnie, teraz jak są takie upały, to trzeba uważać z temperaturą wody, bo jak za szybko się z 36 stopni przejdzie do 16 to serio może coś pęknąć w człowieku :(
Przeczytaj który krem na trądzik różowaty jest warty twoich pieniędzy https://www.epiotrkow.pl/news/Tradzik-rozowaty--jak-wyleczyc-Poznaj-Opinie-o-Acnerose,31513
Uletka
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 09, 2018 1:48 pm

Re: Jaka jest aktualnie temperatura wody?

Postautor: ewka33 » śr sie 22, 2018 4:26 pm

Witam. Obecnie, przy takich temperaturach woda powinna być "w miarę" ciepła, przynajmniej jak na polske. Obawiam się, że cieplejsza już nie będzie.

_____________
Kod: Zaznacz cały
https://supertoys.pl/gokarty]gokarty rowerowe
ewka33
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 22, 2018 4:17 pm


Wróć do CIEKAWOSTKI

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron