wole wiatraki w morzu niz na polanach

o Dębkach, z Dębek i wokół Dębek...

Moderator: bobo2206

wole wiatraki w morzu niz na polanach

Postautor: Gość » śr mar 12, 2008 1:46 pm

albo wiatraki (tylko nad morzem jest najlepsza lokalizacja )albo elektrownia atomowa.-Jeszcze troche to przy tych oporach społecznosciowcy to bedziemy za murzynów w całej Uni europejskiej.
Juz jest pewnie ze 2011 roku nie bedziemy w stanie wyprodukowac tyle zielonej energi ile nakazuje Unia..efetem bedzie powyzka 70%energi! oraz 80% mozliwosc wyprodukowania cementu na potrzeby budownictwa mieszkaniowego (czyli 80% tej produkcji co mamy teraz)-Co oznacza ze nie bedzie mozliwosci zwiekszenia produkcji cementu na budowe EURO 2012.Pozostanie drogi import...azreszta nie wierze w euro2012
Gość
 

Wiatraki

Postautor: To ja - wiecie skąd » ndz mar 16, 2008 9:22 pm

Dębczanie tworzą skansen - będą wegetować jak indianie i w końcu nasze Dębki znikną z mapy. Cywilizacja naszych nie obchodzi - oni tylko będą jeździć furami na 19-kach drabiniastych, oglądać TV satelitarną z patelni, Video z taśmy pasmanteryjnej i a DVD będą się oglądać w krążku płyty.
Wszystko chcą mieć, ale czyimś kosztem - nie widzą, że czasy się zmieniają a nasi stoją w miejscu. Popieram wiatraki w morzu i na lądzie. Popatrzmy na pomorzu zachodnim.
To ja - wiecie skąd
 

Postautor: Gość » ndz mar 30, 2008 12:51 am

To wyburzccie swoje miejsca pracy i postawcie tam wiatraki
Gość
 

Postautor: baart » pn mar 31, 2008 2:06 pm

Dębki żyją z turystyki i rybołówstwa

wiatraki naruszą jedno i drugie
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Wiatraki

Postautor: To ja - wiecie już skąd » pn mar 31, 2008 8:53 pm

Wiatraki postawić Doeringowi w Białogórej na Słonecznej i Białkowi w Dękach na Liliowej.
To ja - wiecie już skąd
 

Trochę rozumu

Postautor: To ja - wiecie już skąd » wt lis 18, 2008 6:05 pm

Trzeba ogłosić przetarg na postawienie wiatraków przed pensjonatami
1. Doeringa w Białogórze na Słonecznej
2. Białkowi w Dębkach na Liliowej
i dać im rowery na dynamo, to się zastanowią co wyprawiają. Biedacy - mierni włodarze
To ja - wiecie już skąd
 

Postautor: blazus1 » czw sty 01, 2009 3:41 pm

ktos juz dostal pieniadze ze te wiatraki stana akurat tam.. watpie zeby udalo sie to teraz zmienic..
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: ewelina_pabianice » ndz sty 04, 2009 12:00 pm

ja również uważam, że jest to sprawa przesądzona...
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice


Wróć do CIEKAWOSTKI

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron