Po co Wam działka?

sprzedam/kupię/wynajmę...działkę,lokal, urządzenia itp itd.

Moderator: bobo2206

Po co Wam działka?

Postautor: nikka » pn sie 07, 2006 12:40 am

Moi mili po co Wam działka w Debkach, skoro nic nie można na niej postawić. Ani domu, ani ubikacji nic po prostu nic. Wszystkie te domki stoją nielegalnie i ludziska dostają kary, rozbierają. Wielki bezsens. Ludzie nakupowali działek, a teraz tylko kłopot. No chyba że ktoś kupi działkę budowlaną (ale takie to chyba tylko w centrum albo w części "willowej").
Pozdrawiam
nikka
 

A jednak drogo

Postautor: loop » wt wrz 26, 2006 1:41 pm

Mimo że nie można nic postawić to jednak działki są bardzo drogie, poniżej 50zł za m2 nie da się kupić działki rolniczej w okolicy dębek. Co znaczy że niedługo mogą być przekształcane. Ostatnio próbowałem taką kupić, odwiedziłem kilku właścicieli takich działek ale nikt nawet nie myślał o sprzedaży tych działek.
loop
 

Postautor: Alutka » pn gru 11, 2006 7:13 pm

Ja też kupiłam tam działkę rolniczą ...o kurde nawet nie pamiętam ile lat temu...może 8-10. Od swoich sąsiadów słyszałam, że za jakieś 2-3 lata po jej kupieniu, te działki rolnicze zostaną przekształcone na budowlane. I co? ...i nic...dalej słyszę to samo!
Alutka
 

Postautor: Gość » śr lut 28, 2007 4:03 pm

Z tym przeksztalceniem to jest wielka sciema. Ludzie nie dajcie sie nabrac na ogloszenie typu atrakcyjne dzialki nad morzem. Jak sie jedzie do Debek to sie przejezdza taki kanal.Po lewej stronie przy takim lasku jest duzo dzialek na sprzedaz , sa takze i z domkami drewnianymi. I co z tego jak domki stoja NIELEGALNIE !!!!. Wlasciciel dzialek zapewnia ze mozna postawic tam maly domek drewniany , sam takze pomagal w budowie domku dla jednej pani. Niestety ten pan nie ma pojecia wogole o prawie budowlanym a udaje takiego znawce tematu.A mianowicie na dzialce rolniczej nie mozna postawic NIC !!!!! Takze te wszystkie domki to SAMOWOLA BUDOWLANA !!!!! Do tego szanowny pan nie informuje potencjalnych nabywcow ze w okresie wiosny kanal wylewa i wszystko tam stoi we wodzie , takze odradzam. Stawianie domkow nielegalnie nie poplaca dlatego ze nie wygramy nigdy prawnie i dom predzej czy pozniej bedzie musial byc rozebrany.
Gość
 

działka w Dębkach

Postautor: mario » ndz paź 07, 2007 3:15 pm

Dlatego w Debkach kupuje sie działki budowlane a nie żadne rekreacyjne czy rolne.
mario
 

Korupcja urzędnicza i klik gminnych

Postautor: Gość » wt paź 16, 2007 11:40 pm

Tak kupili za 10 -20 zł za m kw. ( albo dostali za podział ) decydenci działki rolne, które przekształcili poprzez plan zagospodarowania przestrzennego Dębek, a teraz sprzedają nawet po 200 zł za m kw. Wystarczy popatrzeć po latach podziałów gruntów, a na które grunty Gmina Krokowa uchwala plan zagospodarowania przestrzennego. Co Wojewoda nie widzi tematu ( korupcji urzędniczej ) popatrzcie w oświadczenia urzędników - skąd ta kasa i prywatne pensjonaty decydentów ( Plocke, Deoring ) a kliki miejscowe Białogóra, Dębki, Karwieńskie Błota. To jest granda, że mieszkańcy tego nie widzą i tolerują tych ludzi.
Gość
 

Re: Po co Wam działka?

Postautor: Tomino » pt mar 03, 2017 10:41 am

Cześć :) W razie, gdyby ktoś był zainteresowany konkretnymi działkami w Dębkach, polecam zajrzeć na stronę
Kod: Zaznacz cały
https://www.klikmapa.pl/dzialki-na-sprzedaz,mi-debki.html]działki w Dębkach
Tomino
 
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 03, 2017 10:39 am

Re: Po co Wam działka?

Postautor: majlara » pn mar 27, 2017 10:11 pm

fajnie by bylo tam kiedys wybudowac dom :)
majlara
 
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 27, 2017 4:47 pm

Re: Po co Wam działka?

Postautor: serfer » wt kwie 18, 2017 4:24 pm

Rzeczywiście ciężka sprawa.
serfer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt kwie 18, 2017 4:14 pm

Re: Po co Wam działka?

Postautor: otsd » śr gru 06, 2017 6:41 pm

Kto ma pieniądze ten ucieka z bloku, więc działka jest marzeniem dla większości :D .
Ostatni wpis na moim prywatnym blogu finansowym dotyczył tego czy konto ING Banku jest bezpłatne w użytkowaniu.
otsd
 
Posty: 4
Rejestracja: śr gru 06, 2017 5:53 pm

Re: Po co Wam działka?

Postautor: goseka » czw sty 04, 2018 7:49 pm

a kto nie ma pieniedzy jest na straconej pozycji !
goseka
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 04, 2018 7:06 pm

Re: Po co Wam działka?

Postautor: bloss » czw sty 16, 2020 1:21 am

Lubię majsterkować, więc własne podwórko i garaż to dla mnie podstawa. :D
bloss
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 16, 2020 1:18 am

Re: Po co Wam działka?

Postautor: Kasia Kowalksa » pn maja 31, 2021 10:07 am

Ja również lubię majsterkować a poza tym kupiłam sprzęt z https://rankingtop7.pl/agd-male/oczyszczacze-powietrza-ranking-2021/ i przy okazji zapewniłam sobie czyste powietrze na wakacjach :) <a href="https://rankingtop7.pl/agd-male/roboty-sprzatajace/">TOP7 sprzętów AGD</a>
Kasia Kowalksa
 
Posty: 2
Rejestracja: pn maja 31, 2021 10:03 am

Re: Po co Wam działka?

Postautor: fwydlestrc2 » pn lis 22, 2021 9:53 pm

Jeśli ktoś rozważa kupno działki rolnej zamiast budowlanej i chce ją odrolnić to polecam się dobrze zastanowić, a przede wszystkim dużo o tym przeczytać. Poradnik pt. Jak przekształcić działkę rolną na budowlaną? https://geoo.pl/blog/jak-przeksztalcic-dzialke-rolna-na-budowlana/
fwydlestrc2
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 22, 2021 9:40 pm

Re: Po co Wam działka?

Postautor: karpiar199 » pt wrz 29, 2023 12:31 pm

Działki w Debkach to inwestycja w przyszłość. Możliwości mogą się zmieniać, a lokalizacja nad morzem zawsze ma swoją wartość.
karpiar199
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw wrz 28, 2023 2:42 pm


Wróć do Biznes w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron