beznadziejna ta strona...

opinie o stronie internetowej debki.pl/debki.elo.pl

Moderator: bobo2206

beznadziejna ta strona...

Postautor: Gość » czw sie 04, 2005 6:10 pm

... bo jest mało poważna. Bierzcie przykład z innych stron. POwinniscie umiescic wywiady np. z Burmistrzem itp
Gość
 

Postautor: Gość » czw sie 04, 2005 6:20 pm

chyba z sołtysem :D
Gość
 

Postautor: Szefu » czw sie 04, 2005 6:33 pm

no właśnie, albo powinniście dawać zdjęcia rady miasta
Szefu
 

Postautor: kubas » czw sie 04, 2005 6:38 pm

no proste, ja najchetniej bym poczytal o osiagnieciach i medalach dla gminy! i koniecznie dajcie dane teleadresowe do wszystkich urzedow na PIERWSZEJ stronie - to podstawa!

i wywalcie te bzdury o imprezach. Niech ta strona bedzie taka jak inne !!!
kubas
 

dębki i strona

Postautor: j23 » wt wrz 20, 2005 11:23 am

czytając forum, oglądając stronę........napiszę krótko:
Co wy panowie wiecie o Dębkach???????
Chyba niccccccccccccc.
hej.. :oops:
j23
 

Postautor: Gość » ndz mar 19, 2006 12:22 pm

zalogować mnie do cholery nie chce:? wrrrrrrrrrr
Gość
 

Postautor: Gość » pn lip 10, 2006 1:56 pm

kubas pisze:no proste, ja najchetniej bym poczytal o osiagnieciach i medalach dla gminy! i koniecznie dajcie dane teleadresowe do wszystkich urzedow na PIERWSZEJ stronie - to podstawa!

i wywalcie te bzdury o imprezach. Niech ta strona bedzie taka jak inne !!!


dlaczego ma być jak inne
POWINNA właśnie się odróżniać od innych stron ,a niebyć taka sama
standaryzacja czy co?
Gość
 

Postautor: Gość » czw sie 03, 2006 12:46 am

tak tak zgadzam sie z kolega brakuje na tej stronie wywiadow wypowiedzi soltysa oraz przedstawicieli gminy itd.chetniej zamiast dowiedziec sie czegos o debkach to poczytalbym sobie o planowanych inwestycjach co tam sie ostatnio w przepisach zmienilo,gdzie w najblizszym czasie wymienia asfalt itd. w sumie to zamiast jechac do debek moze towazysze rozbija sobie namiot na parkingu przed wlasnym urzedem gminy.i tam spedza swoje wakacje wsrod...........bez komentarza
Gość
 

strona jest inna...

Postautor: Gość » śr sie 30, 2006 7:31 am

..bo jest brzydka mało czytelna i w ogóle paskudna.
Gość
 

Postautor: Gość » śr sie 30, 2006 7:36 am

a właściwie na debkach to nie ma asfaltu
Gość
 

Postautor: Gość » pn wrz 04, 2006 6:40 pm

jak juz to nie na debkach tylko w debkach
Gość
 

A wieści żdnych

Postautor: To ja z Dębek » pt lis 14, 2008 3:33 pm

A wieści z Gminy Krokowej nadal nie ma.
Na bip.krokowej też nic nie ma. Wieści z Sesji Rady Gminy też nie ma.
Gdzie są radni-bezradni, Wojtowie, Sołtysi. Sezon się skończył a oni urlopy sobie porobili.
Och my biedni maluczcy z tej naszej Gminy - a wybory blisko.
To ja z Dębek
 

Do Dębek na świeta

Postautor: Krzyś » śr gru 10, 2008 4:20 pm

Witam
Chciałem się zapytać jak jest w Dębkach w okresie świątecznym pod względem turystów wczasowiczów kuracjuszy osób odpoczywających w tej miejscowości. Czy lokale gastronomiczne są otwarte, noclegi itd.
Krzyś
 

Re: Do Dębek na świeta

Postautor: ewelina_pabianice » śr gru 10, 2008 8:35 pm

Krzyś pisze:Witam
Chciałem się zapytać jak jest w Dębkach w okresie świątecznym pod względem turystów wczasowiczów kuracjuszy osób odpoczywających w tej miejscowości. Czy lokale gastronomiczne są otwarte, noclegi itd.


Krzyś jeśli chodzi o wczasowiczów to sezon niestety jest krótki...zaczyna się w lipcu kończy się w sierpniu(czasami już ostatni tydzień sierpnia to puchy:((Ja lubię jednak Dębki po sezonie. Dużo knajp po sezonie nie funkcjonuje bo np. są to jakieś sezonówki, ale myślę, że nocleg to spokojnie można znaleźć. Zależy kto co lubi, jeśli np. nastawiasz się na zimowe imprezki...to nie polecam, ale jeśli odpocząć to gitez:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: A wieści żdnych

Postautor: ewelina_pabianice » śr gru 10, 2008 8:40 pm

To ja z Dębek pisze:A wieści z Gminy Krokowej nadal nie ma.
Na bip.krokowej też nic nie ma. Wieści z Sesji Rady Gminy też nie ma.
Gdzie są radni-bezradni, Wojtowie, Sołtysi. Sezon się skończył a oni urlopy sobie porobili.
Och my biedni maluczcy z tej naszej Gminy - a wybory blisko.


właśnie trzeba coś podczas wyborów w takim razie zadziałać i wymienić tych "bezradnych"
Fajnie pogadać o Dębkach, ale może by tak zrobić osobny zupełnie temat polityczny, Dębki to dla nas wczasowiczów chęć wyszukania informacji o noclegach, imprezach, opinie ludzi, nie mieszajmy w to polityki.
Oczywiście przecież można zrobić dział gdzie będą wrzucane wieści np. o spotkaniach rady i o tym co dzieje sie w gminie. Może ktos chciałby poprowadzić taki temacik, chętnie pewnie wszyscy poczytają co w " Dębkach piszczy":)oby to bylo usystematyzowane i nie znalazlo się np. w temacie co sądzicie o pensjonacie(ahhh jest on straszny bo rada gminy... coś tam:) pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: beznadziejna ta strona...

Postautor: Broonciax » śr lut 03, 2016 4:34 pm

Nie przesadzajcie z tą beznadziejnością. Jest wiele gorszych stron niż ta. Mnie się ta podoba.
Broonciax
 
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 03, 2016 4:30 pm


Wróć do www.DEBKI.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron