Najstarszy budynek

Moderator: bobo2206

Najstarszy budynek

Postautor: Piwniczanka » wt lis 13, 2018 10:12 am

Jaki jest najstarszy budynek w Dębkach? Z góry dzięki za info.
Piwniczanka
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lis 13, 2018 10:06 am

Re: Najstarszy budynek

Postautor: Peter » pn lut 04, 2019 8:56 pm

Wydaję mi się że chata rybacka na ul. Spacerowej 66 lub druga, stojąca przy rozwidleniu Spacerowa-Wrzoska-Zakonna ( koniec XVIII w.)
Peter
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 11:54 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Najstarszy budynek

Postautor: betons » pn lip 13, 2020 4:55 pm

Taki informacje można zasięgnąć u starostwa albo w gminie
Czy potrzebujesz naprawy posadzki przemysłowej? Twoja jest zniszczona? Rekam katowice oferuje najwyższej jakości usługi czyszczenia i naprawy posadzek przemysłowych. Gwarantujemy wysoki standard wykonania! Sprawdź Naprawa posadzki przemysłowej Katowice
betons
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 12, 2020 5:26 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Najstarszy budynek

Postautor: betons » pn lip 13, 2020 4:55 pm

Taki informacje można zasięgnąć u starostwa albo w gminie
Czy potrzebujesz naprawy posadzki przemysłowej? Twoja jest zniszczona? Rekam katowice oferuje najwyższej jakości usługi czyszczenia i naprawy posadzek przemysłowych. Gwarantujemy wysoki standard wykonania! Sprawdź Naprawa posadzki przemysłowej Katowice
betons
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz lip 12, 2020 5:26 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Najstarszy budynek

Postautor: WielkiSzu » wt kwie 12, 2022 8:58 am

A ja byłbym ogromnie wdzięczny za konkretną informację i ewnentualne zdjęcia tego budynku. To świetny wątek i świetny pomysł. Sam wielokrotnie wakacjowałem w Dębkach i solo i potem z całą rodziną i bardzo jestem ciekaw, który ze znanych mi budynków jest faktycznie najstarszy. Jeśli do okresu wakacyjnego nikomu z Was nie uda się potwierdzić wiadomości to sam spróbuję się dowiedzieć i zrobić odpowiednie zdjęcia. W wakacje wybieramy się z rodziną oczywiście do Dębek!
WielkiSzu
 
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 8:45 am
Lokalizacja: Poznań


Wróć do Dawniej w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron