plusy i minusy Dębek

Moderator: bobo2206

plusy i minusy Dębek

Postautor: Karinuska » śr lip 08, 2009 1:51 pm

Właśnie wróciłam z Dębek.
Minusem tej miejscowości jest na pewno to że nie da się w tej miejscowości spokojnie pospacerować notabene właśnie na ulicy Spacerowej, gdyz oprócz dużej ilości turystów poruszających się tą drogą jest tu pełno rowerów, gokartów i samochodów. Droga na plażę czy na obiad jest wiec uciążliwa.O swobodne poruszanie się nie zadbano również na drugiej głównej ulicy Morskiej, gdzie chodnik jest tak wąski ze trzeba wejść na jezdnię by dotrzeć w kierunku plaży czy sklepików.

Nie ma też tu zbyt wiele fajnych miejsc, gdzie można spokojnie smacznie zjeść. Większość lokali to zwyczajne budki, gdzie podaje się jedzenie na papierowych talerzach . Wyjątkiem są np. BAr Kormoran, restauracja Enigma, Bar pod Arkadami.

Kolejnym minusem są śmieci w koszach przy plaży, których nie uprząta się niestety regularnie i z lekka śmierdzi.

Jeśli chodzi o plus, to jest rzeczywiście szeroka plaża, na której nie jest zbyt tłoczno.
Jest i rzeczka, z której mogą skorzystać małe i większe dzieci albo można popływać kajakiem, co gorąco polecam.

Kolejnym plusem jest to ze Dębki są fajnym miejscem wypadowym, gdzie można rowerem wybrać się np. do Białogóry albo pojechać do Jastrzębiej Góry by zobaczyć klif lub latarnię w Rozewiu. Samochodem polecam wycieczkę na Hel.
Ogólnie gdy dopisze pogoda nie jest tu tak źle i zależy też z kim się spędza wakacje :) !!!
Karinuska
 
Posty: 2
Rejestracja: śr lip 08, 2009 1:08 pm

Re: plusy i minusy Dębek

Postautor: ares » pt wrz 17, 2010 5:34 pm

Karinuska pisze:Właśnie wróciłam z Dębek.
Minusem tej miejscowości jest na pewno to że nie da się w tej miejscowości spokojnie pospacerować notabene właśnie na ulicy Spacerowej, gdyz oprócz dużej ilości turystów poruszających się tą drogą jest tu pełno rowerów, gokartów i samochodów. Droga na plażę czy na obiad jest wiec uciążliwa.O swobodne poruszanie się nie zadbano również na drugiej głównej ulicy Morskiej, gdzie chodnik jest tak wąski ze trzeba wejść na jezdnię by dotrzeć w kierunku plaży czy sklepików.

Nie ma też tu zbyt wiele fajnych miejsc, gdzie można spokojnie smacznie zjeść. Większość lokali to zwyczajne budki, gdzie podaje się jedzenie na papierowych talerzach . Wyjątkiem są np. BAr Kormoran, restauracja Enigma, Bar pod Arkadami.

Kolejnym minusem są śmieci w koszach przy plaży, których nie uprząta się niestety regularnie i z lekka śmierdzi.

Jeśli chodzi o plus, to jest rzeczywiście szeroka plaża, na której nie jest zbyt tłoczno.
Jest i rzeczka, z której mogą skorzystać małe i większe dzieci albo można popływać kajakiem, co gorąco polecam.

Kolejnym plusem jest to ze Dębki są fajnym miejscem wypadowym, gdzie można rowerem wybrać się np. do Białogóry albo pojechać do Jastrzębiej Góry by zobaczyć klif lub latarnię w Rozewiu. Samochodem polecam wycieczkę na Hel.
Ogólnie gdy dopisze pogoda nie jest tu tak źle i zależy też z kim się spędza wakacje :) !!!




Ludzie,jeśli ktoś mi nie wierzy to proszę bardzo, może pojechać tam i na własnej skórze sprawdzić jak będzie miał spitolone wakacje.
Poczytajcie wszystkie wypowiedzi na forum o "pensjonacie"Mirek ul.Morska 4 i oceńcie sami czy więcej jest pozytywnych, czy negatywnych-gwarantuję że więcej będzie NEGATYWNYCH WYPOWIEDZI ! ! !
Byłam tam w tym roku-Dębki jako miejscowość jest fajna,przede wszystkim piękna plaża (co każdy kto tam był na pewno potwierdzi),dzika plaża jak za dawnych lat....Jest po prostu piękna.Ceny, hmm, jak to nad morzem-kosmiczne.Ale w końcu jedzie się tam na wakacje:-)
Byle nie do "pensjonatu" Mirek ul.Morska 4,słowo "pensjonat" celowo piszę w cudzysłowiu bo ten budynek nie zasługuje na miano pensjonatu-w niejednej stajni jest czyściej.Na stronie internetowej "pensjonatu"Mirek ul.Morska 4 jest napisane,cytuję:
"Przemiły właściciel. Oferta dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych (wczasy, imprezy dla firm,wesela). Czynny cały rok.
Pokoje 2,3 i 4 osobowe +4-os.studio (roznego standardu) z łazienkami,rowniez DOMKI"MIREK" Wyżywienie w nowo otwartym BISTRO miejsce na ognisko i grill,plac zabaw dla dzieci.Rezerwacje mozliwe od soboty do soboty.Do plaży 300 metrów,parking po drugiej stronie posesji."
A TERAZ RZECZYWISTOŚĆ WIDZIANA MOIMI OCZAMI(niestety)-właściciel to może i jest przemiły,ale on tam nie ma nic do powiedzenia,powie dzień dobry i znika.
Tam rządzi PANI ANIA,córka właściciela.Przywitała nas jeszcze nietrzeźwa po pewnie jakiejś nocnej libacji.Owszem, to jej sprawa jak spędza wolny czas wieczorem,ale mnie byłoby wstyd tak przyjmować gości.Na każdym kroku wszystko jej przeszkadzało,tak jak już ktoś wcześniej napisał-głośniejszy śmiech,dzieci na placu zabaw,dosłownie wszystko.
W rzeczywistości do plaży jest 650-700 metrów najktótszą drogą, łazienki były śmierdzące i brudne,pokoje też były brudne,musieliśmy kupić własne środki czystości ażeby doprowadzić łazienki do stanu używalności.Pościel to chyba pamięta jeszcze lata siedemdziesiąte,łóżka w stanie rozkładu,szafy-późny Gierek.Pajęczyny to tam chyba należą do elementu wystroju pokojów.Jak córce wpadła piłeczka pod szafę i musiałam ją wyciągnąć to zobaczyłam jeden wielki syf,tam nie było sprzątane chyba przez lata.Stołówka i owszem,była,ale za śniadanie składające się z trzech plasterków jakiejś padliny,trzech kromek chleba,łyżeczki dżemiku i letniej herbaty w opaplanej szklance trzeba było zapłacić 14 zł (jak w dobrej restauracji-ha,ha,ha !!!).Ale było to nasze jedyne śniadanie w tym "lokalu".Gdybym była złośliwa to wysłałabym tam sanepid.Na pewno takiego syfu dawno nie widzieli.
To były najgorsze wakacje w naszym życiu,pierwszy raz przytrafiło nam się coś takiego i jest mi bardzo przykro że tak nas oszukano i tak traktowano.Polak-Polaka.No i tej plaży mi żal bo na przyszłe wakacje jedziemy do Chorwacji.Nad Polskie morze już chyba nie.
ares
Expert
Expert
 
Posty: 55
Rejestracja: sob wrz 11, 2010 9:30 am


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron