Psy w Dębkach

Moderator: bobo2206

Psy w Dębkach

Postautor: Bartek S. » czw cze 04, 2009 1:01 pm

W Dębkach jak w żadnej innej nadmorskiej miejscowości więcej wypoczywa psów. Bywa, że jeden właściciel prowadzi nawet 2 sztuki i to duże potwory, oczywiście beż kagańca i często nawet nie na uwięzi. Ogromne psie kupy na ulicy Spacerowej i na plaży to norma i nikomu nie przychodzi do głowy, żeby to sprzątnąć (a w innych miejscowościach nawet nie wolno rzucać petów). Na plaży odnosi się wrażenie, że to psy mają większe prawa niż dzieci. Co drugi koc to psiarnia, oczywiście pieski hasają wolno i wtedy trzeba trzymać na uwięzi dzieci, nie mówiąc już o tym, że parawan można mieć osiusiany nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. Byłem świadkiem jak mało, że pies zrobił kupę na plaży właściciel nie sprzątnął to jeszcze wszedł z nim do wody obok kąpiących się dzieci i mył pieskowi pupę. Dziwię się, że gospodarze tej miejscowości pozwalają na wprowadzanie psów na plażę, nie ma żadnych zakazów, to może w tej sytuacji niech postawią znaki zakazu wprowadzania dzieci na plażę.
Bartek S.
 

Postautor: blazus1 » czw cze 04, 2009 7:29 pm

podobny temat juz poroszalismy na tym forum..

http://www.forum.debki.pl/viewtopic.php?p=5828#5828

ja jezdze na rowerze na plaze naturystow 4 km od debek i tam jest spokojnie.. ale na plazy przy Debkach w tym tlumie ludzi jak sa jeszcze psy to napewno przeszkadzaja a jesli do tego ich wlasciciele niewystarczajaco sie nimi zajmuja to juz wogole.. masakra ..
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: Gość » czw cze 25, 2009 9:45 am

Temat był już poruszany :) Wszystko zalezy od właściciela - jeżeli potrafi zająć sie swoim psem i po nim sprzatnąc to dlaczego miałby nie być na plaży? łatwo jest pisać psy przeszkadzają a gdzie inne trudne tematy? Pety powrzucane w piach, kapsle, folie no i do tego "ludzkie - często dziecięce odchody).. Jeżeli sami będziemy się pilnować to psy naprawdę nie bedą problemem :).
Gość
 

Re: Psy w Dębkach

Postautor: Gość » czw lis 18, 2010 5:46 pm

Bartek S. pisze:W Dębkach jak w żadnej innej nadmorskiej miejscowości więcej wypoczywa psów. Bywa, że jeden właściciel prowadzi nawet 2 sztuki i to duże potwory, oczywiście beż kagańca i często nawet nie na uwięzi. Ogromne psie kupy na ulicy Spacerowej i na plaży to norma i nikomu nie przychodzi do głowy, żeby to sprzątnąć (a w innych miejscowościach nawet nie wolno rzucać petów). Na plaży odnosi się wrażenie, że to psy mają większe prawa niż dzieci. Co drugi koc to psiarnia, oczywiście pieski hasają wolno i wtedy trzeba trzymać na uwięzi dzieci, nie mówiąc już o tym, że parawan można mieć osiusiany nawet kilka razy w ciągu jednego dnia. Byłem świadkiem jak mało, że pies zrobił kupę na plaży właściciel nie sprzątnął to jeszcze wszedł z nim do wody obok kąpiących się dzieci i mył pieskowi pupę. Dziwię się, że gospodarze tej miejscowości pozwalają na wprowadzanie psów na plażę, nie ma żadnych zakazów, to może w tej sytuacji niech postawią znaki zakazu wprowadzania dzieci na plażę.



Ja też byłam z pieskiem,ale w przeciwieństwie do niektórych,sprzątałam za swoim pupilkiem.
Gdyby wszyscy tak robili nie byłoby problemu.
Ale niestety.
Gość
 

Re:

Postautor: kasia » śr cze 22, 2011 2:06 pm

Gość pisze:Temat był już poruszany :) Wszystko zalezy od właściciela - jeżeli potrafi zająć sie swoim psem i po nim sprzatnąc to dlaczego miałby nie być na plaży? łatwo jest pisać psy przeszkadzają a gdzie inne trudne tematy? Pety powrzucane w piach, kapsle, folie no i do tego "ludzkie - często dziecięce odchody).. Jeżeli sami będziemy się pilnować to psy naprawdę nie bedą problemem :).



popieram :D :D :D
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Re: Psy w Dębkach

Postautor: karolinkamarzec » śr gru 28, 2016 1:06 pm

Na plażę jeżdżę bez psa ale za to z parawanem.
karolinkamarzec
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: śr cze 15, 2016 7:33 pm

Re: Psy w Dębkach

Postautor: kurier6 » wt sty 17, 2017 3:26 pm

Sam mam 2 psy i z racji tego, że nie mam ich z kim zostawiać to z reguły jeżdżą ze mną na wyjazdy. Zawsze sprzątam po nich jak idziemy się załatwić i jak tylko widzę ludzi którzy nie sprzątają po swoich psach to mnie krew zalewa. Ludzie czy wy na prawdę lubicie chodzić po kupach? Jeżeli nie umiecie wywiązywać się z obowiązku posiadania psa to lepiej nie bierzcie już więcej zwierząt.
kurier6
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 17, 2017 3:18 pm

Re: Psy w Dębkach

Postautor: kopszer » pt mar 10, 2017 1:42 pm

Ja też zazwyczaj jeżdżę ze swoim jamnikiem :) Trafiam na takich ludzi, którzy sami mają zwierzęta i nie przeszkadza im to, że pies mieszkam razem ze mną na terenie kampingu itd.
Tłusta skóra - wiesz, jak ją zwalczyć? Sprawdź!
Awatar użytkownika
kopszer
 
Posty: 2
Rejestracja: śr mar 08, 2017 12:34 pm
Lokalizacja: Szczytno

Re: Psy w Dębkach

Postautor: wojtek443 » czw maja 09, 2019 8:00 am

Moim zdaniem każda osoba z tego wątku dowie się bardzo dużo.Tak uważam i swojego zdania na pewno nie zmienię.
wojtek443
 
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 09, 2019 7:55 am

Re: Psy w Dębkach

Postautor: zenkar » pn paź 28, 2019 1:06 pm

Ja zawsze zabieram ze sobą swojego psa, wynajmuję domek letniskowy i nie ma żadnego problemu.
zenkar
 
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 28, 2019 1:01 pm

Re: Psy w Dębkach

Postautor: Molaz0 » sob maja 02, 2020 2:57 pm

Pamiętajmy, że zanieczyszczone miasto to wina nieodpowiedzialnych właścicieli a nie samych Psów :p
Molaz0
 
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 02, 2020 2:54 pm

Re: Psy w Dębkach

Postautor: Molaz0 » sob maja 02, 2020 2:57 pm

Pamiętajmy, że zanieczyszczone miasto to wina nieodpowiedzialnych właścicieli a nie samych Psów :p
Molaz0
 
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 02, 2020 2:54 pm

Re: Psy w Dębkach

Postautor: sermanla » wt sty 17, 2023 4:05 am

Jeżeli nie umiecie wywiązywać się z obowiązku posiadania psa to lepiej nie bierzcie już więcej zwierząt.
sermanla
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sty 17, 2023 4:04 am

Re: Psy w Dębkach

Postautor: izabelaw99 » pn lut 13, 2023 2:07 pm

Dokladnie, pies to Twoj obowiazek. Wiele razy widze wlascicieli co nie sprzataja po swoich pupilach,ale potem sa pierwsi zeby krytykowac ze wszedzie jest brudno.
izabelaw99
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 09, 2023 3:48 pm

Re: Psy w Dębkach

Postautor: charber » śr paź 11, 2023 10:41 am

Hej! Czy możecie doradzić mi gdzie najbardziej opłaca się kupować akcesoria dla psów? Musiałabym zamówić nową smycz, ponieważ niestety stara się zerwała i chciałabym zainwestować w solidny produkt, dlatego proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
charber
 
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 11, 2023 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości