DĘBKI - BARDZO NIEPRZYJAZNA TURYSTOM MIEJSCOWOŚĆ

Moderator: bobo2206

Re: ODP

Postautor: Gość » pt cze 29, 2012 2:57 pm

jerzu pisze:
Gość pisze:Jerzu, nie mówię do Ciebie, żebyś mógł mi odpowiadać, tylko do Alena.
A po za tym, jeżeli nie byłeś w Karwii, to się najlepiej, nie odzywaj.


To napisz do niego na priva. To jest ogólnodostępne forum i może odpowiadać każdy, kto ma to ochotę.


Nie takim tonem.
Nie jestem twoją koleżanką, abyś tak do mnie mówił.
Jest ogólnodostępne, ale jeżeli nie byłeś w Karwii, to nie porównuj.
Gość
 

Re: ODP

Postautor: jerzu » pt cze 29, 2012 9:55 pm

Gość pisze:Nie takim tonem.

Żenada...
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: DĘBKI - BARDZO NIEPRZYJAZNA TURYSTOM MIEJSCOWOŚĆ

Postautor: Jot » pn lip 02, 2012 5:30 pm

Ja tam widzę że Dębki żyją, że się rozwijają, że każdego roku coś się zmienia i pewien etap się zamyka...Jasne to już nie ta sama miejscowość co 17 lat temu, ale nadal ma swój urok i ludzie w niej zakochani będą wracać i "mierzyć" się z nowym...Kiedyś do lasu nie można było wchodzić jako do pasa nadbrzeżnego, teraz wstęp prawie wszędzie dozwolony...są fajne leśne ścieżki mnóstwo zejść na plażę dłuższych i krótkich...do wyboru do koloru...A że jest brudno i łatwo w lasach wejść w "niespodziankę"...o to to my już niestety musimy zadbać sami, jak się komuś nie chce do "toytoya" schodzić to "wali" na wydmach i w lesie, a potem kulturalni turyści muszą to napotykać. Taka "żenada"...ale zaczynam przychylać się do słów kasi,Bakkary, Jo...nie przyjeżdżajcie marudery i niezadowoleńcy , bez was będzie fajniej i więcej miejsca dla nas...prawdziwych miłośników Dębek...
______________________
Pozdrawiam cieplutko...Jot
Jot
Expert
Expert
 
Posty: 50
Rejestracja: czw lip 05, 2007 2:10 pm

Poprzednia

Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron