wrażenia z pobytu

Moderator: bobo2206

wrażenia z pobytu

Postautor: Maria radolonek » sob sie 09, 2008 3:52 pm

Właśnie wróciłam z Dębek. Okolica pozostała urocza, ale gospodarze w ogóle nie inwestują w miejscowość. Porównując poprzednie wizyty sprzed lat stwierdzam, że tylko utwardzono deptak Spacerową. Reszta tonie w kurzu lub przy zmianie pogody - w kałużach. Tłumy wczasowiczów przechadzają się wśród parkujących lub jeżdżących samochodów oraz gokartów i rowerów. Przy okazji można pooddychać zapachem smażonych ryb i starego oleju. Na pozostałych "uliczkach" kurz po przejechaniu każdego samochodu. Po drodze na plażę i na samej plaży mnóstwo śmieci. W innych miejscowościach też śmiecą, ale są ludzie, którzy sprzątają. W Dębkach nie. Ani jedno wejście na plażę nie jest przystosowane dla niepełnosprawnych. Za to jest pewna cicha uliczka bez nazwy, przy której stoi parę domów i ona ma zbudowaną nawierzchnię i chodnik, po którym nikt nie chodzi. Bo nie po drodze na plażę. A w pobliżu na ulicy Morskiej chodnik szerokości metra raczej przeszkadza w poruszaniu się, bo jest tylko po jednej stronie i przechodnie z wózkami i sprzętem plażowym nie mieszczą się na nim. I tak trzeba iść jezdnią. Dębki są urocze, jeśli uda nam się przemknąć na plażę nie oddychając, a potem przejść dwa kilometry w lewo lub w prawo, żeby nacieszyć się widokiem. Albo pojechać rowerem nad Piaśnicę i oddychać powietrzem pięknych łąk. Najwyższy czas, żeby w tym uroczym miejscu zaczęto sprzątać śmieci i zrobiono porządne ulice. Bo kurz i brud odstraszą najbardziej zagorzałych wielbicieli tego miejsca.
malga
Maria radolonek
 
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 09, 2008 3:04 pm

Postautor: sosek » ndz sie 10, 2008 12:51 pm

Tak to prawda, jeżdzę tam od 4 lat i w zasadzie żadnych zmian, no może jedna bar Kurczak się zmienił i sklep koło niego. To trochę za mało.Dziwi mnie opieszałośc władz Krokowej. Zero inwestycji, a to co się dzieje na głównym deptaku to zgroza.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

...w końcu dojrzałam by zminić kurs :)))

Postautor: Zadowolona » sob sie 16, 2008 5:15 pm

Przez parę lat jeździłam do Dębek - z roku na rok coraz bardziej się wkurzając na pogodę i ogólny tłok na Spacerowej, brud i smród wszędzie dookoła :(((( I tak, jak na to pierwsze, władze gminy nie mają wpływu, tak z następnymi problemami mogłyby chociaż próbować się uporać. Ale niestety, obserwując to i owo mogę stwierdzić, że chyba władzom nie zależy...bo i tak głupie turysty walą nad morze i wydają tu swoją kasę bez względu na wszystko!
Kochani, jedna turystka w tym roku się zbuntowała i za prawie te same pieniądze wyjechała na piękną i CZYSTĄ Chorwację! Było super, polecam !!!
Zadowolona
 

Postautor: SUN713 » pn sie 18, 2008 12:53 pm

A ja jestem pod wrażeniem Dębek - byłam w tym roku tam po raz pierwszy i zamierzam jeszcze tam wrócić. Moze jeszcze w tym roku we wrzesniu. Jezeli ktoś uważa że tam jest głośno to nich wybierze się np do Władysławowa i porówna... Dębki przy nm to oaza spokoju (nie licząc ulicy Spacerowej ale trudno się dziwić skoro to główna ulica). Miło, sympatycznie, rodzinnie - pensjonaty czyste i ładne.
SUN713
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: wt sie 12, 2008 10:06 am

Postautor: sosek » śr sie 20, 2008 9:59 pm

SUN713 pisze:A ja jestem pod wrażeniem Dębek - byłam w tym roku tam po raz pierwszy i zamierzam jeszcze tam wrócić. Moze jeszcze w tym roku we wrzesniu. Jezeli ktoś uważa że tam jest głośno to nich wybierze się np do Władysławowa i porówna... Dębki przy nm to oaza spokoju (nie licząc ulicy Spacerowej ale trudno się dziwić skoro to główna ulica). Miło, sympatycznie, rodzinnie - pensjonaty czyste i ładne.



Ja też zamierzam tam jeżdzić mimo wszystko.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron