Zaludnione debki!!! Fatalnie.....

Moderator: bobo2206

Zaludnione debki!!! Fatalnie.....

Postautor: Gość » śr lip 18, 2007 1:38 pm

Mnie to cholera jasna wkurza!!1 ja jedże do dębek od kiedy byłam jeszcze w brzuchu matki!!1 od 15 lat :P:P i byłło superrr !! ale teraz dębki zrobiły się jak kołobrzeg albo łeba hel itp. Jest tam tyle ludzi ze głowa boli i jest do kitu!!!!!!!!!!!!
w ogóle jacyć nie normalni ludzie robią imprezy do 4 rano i potem jak z nich wracaą to sie drą bo są nabombienie jak swinie!!!!!!!!!

Była teraz 3 tygodnie w dębkah bo mam tam swój domek ...
Całe szczęście ze mam swój doemk...
Oczywiście w dębkach mi się podoba jest super ale za duo ludzi i tych idiotycnnych will!!!!! :roll: :twisted:
Gość
 

Postautor: michk123 » ndz sie 12, 2007 8:58 pm

Nie podzielam Twojej opinii, jest oczywiśc ie sporo ludzi ale idąc ok południa na plażę jest na tyle miejsca, że można się rozstawić nad samym brzegiem. W łebie czy ustce nie ma nawet miejsca stojącego.
michk123
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 12, 2007 8:55 pm

Postautor: Gość » pn sie 13, 2007 7:29 pm

Zgadza sie ze idac na plaze kolo poludnia nie ma problemu z rozlozeniam recznika nad brzegiem:). Ja bylam w Dębkach miedzy 13 a 23 lipca i jak przyjachalam to sie zdziwilam ze mimo weekendu bylo malo osob. W miare jak plynal czas i pogoda sie poprawiala:) bylo ich juz wiecej jednak mimo to moje wakacje tam byly wspaniale jezdze do Debek od 7 lat i zawsze jest super. Mi nie przeszkadzaja ludzie wracajacy z imprez:) zreszta nigdy ich nie slysze:P a zawsze mieszkam niedaleko Kaszuba;).
Gość
 


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron