Wszystkie pola kampingowe to kicha

Moderator: bobo2206

Wszystkie pola kampingowe to kicha

Postautor: piterko » pn cze 25, 2007 8:52 pm

Na wszystkich polach namiotowych w Dębkach patrzą tylko na zysk najlepiej żeby można było rozbijać namioty piętrowo. I tak by im nie wystarczyło kasy. Moim zdaniem powinno sie olewać takie pola i dać zarabiać agroturystyce.Uwierzcie mi jest wiele miejsc gdzie można pojechać z namiotem czy przyczepą i naprawde odpocząć taniej i wygodniej. Pola namiotowe oblegane są przez małolatów którzy mając pare złotych myślą tylko o tym by się nachlac, zadupczyć i na tym sie kończy ewentualnie zrobić zadymę. Ja nie korzystam z takich miejsc i jestem szczęsliwym człowiekiem.
piterko
 

Postautor: Gabbygirl » wt cze 26, 2007 11:44 am

Przeliczyłam koszty dziennego pobytu na polach namiotowych, wyszło od 65 zł do 84 złotych. Lekka przesadza, chyba będę zmuszona do rezygnacji z pobytu na polu namiotowym w Dębkach.

Znalazłam pole gdzie wyjdzie mi 45 złotych za dzień z monitoringiem, ochroną i ciepłą wodą dostępną cały dzień, chyba jednak będę musiała pojechać do Dąbek a nie Dębek :(

Czy ktoś z Was zna pole gdzie opłaty nie przekroczyły by 50-55 zł za dzień. Wtedy mogłabym się zdecydować.

Interesuje mnie: pobyt 3 osób , pies , przyczepa, przedsionek, prąd, pawilon.

Zauważyłam że niektóre pola namiotowe są dla ludzi po prostu lubiących życie na campingu bez względu na cenę, nawet jeśli pobyt dzienny prawie równa się z pobytem na kwaterze.

Ja jednak oprócz przyjemności z wypoczynku na polu namiotowym chciałabym zapłacić dużo mniej niż na pokojach.

Jeśli ktoś by wiedział o takim polu w Dąbkach proszę o odpowiedź
Gabbygirl
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:19 am

Postautor: blazus1 » pt cze 29, 2007 5:03 pm

takl w Dębkach jest drogo i kto ma mniej kasy powinien sprobowac np. Stilo :)
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: Gabbygirl » sob cze 30, 2007 9:22 am

Masz namiary na jakieś pole namiotowe w tamtym miejscu??

Tam jest latarnia morska prawda??

Wiem to forum o Dębkach więc pewno będę zlinczowana.

Czekam na informację dotyczącą jeszcze jakiś innych pól namiotowych w D Dębkach...
Gabbygirl
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:19 am

Postautor: blazus1 » sob cze 30, 2007 3:44 pm

wpisz sobie do jakielkolwiek wyszukiwarki nazwe miejscowosci i poszukaj ja bylem tam tylko kilka razy - wycieczka na rowerkach z Dębek :)
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: blazus1 » sob cze 30, 2007 3:50 pm

odwiedz temat pola namiotowe na tym forum :)
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: Gabbygirl » ndz lip 01, 2007 12:07 am

Wiem o forach bardzo reklamowanych, ale może jest coś nowego, tańszego. O Kaszubie i Leśnym wiem już full informacji...

Do Stilo jechałam kiedyś z Kopalina...
Gabbygirl
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:19 am

Postautor: Staly Bywalec » śr lip 04, 2007 8:10 pm

Witam. Jezdze do Debek od 12 lat w kazde wakacje i powiem wam ze nie ma lepszego miejsca... Moze i jest drogo ale warto uzbierac troche kasy i spedzic tam chociaz tydzien. Nie ma to jak klimat, co chwile sa jakies imprezy, o aktorach to juz nie mowie bo jest ich pelno. Jesli chodzi o miejsce na polach kampingowych. Miejsce jest ale trzeba wybrac sie do Debek w odpowiednim okresie wakacji. W tym roku tez bede w Debkach. Pozdrawiam i zachecam do odwiedzenia tej slicznej malej wioski :)
Staly Bywalec
 

Postautor: Marys » śr lip 04, 2007 11:26 pm

Też jestam tam co roku od kilku lat nie mam wątpliwości gdzie się wybrać i gorąco polecam Dębki. Jest sympatycznie i zawsze dużo imprez. A największą zaletą jest tu szeroka i dosyć czysta plaża! Zawsze miło wspominam i wraca w te wakacje:) Pozdrawiam Wszytskich Stałych Bywalców :)
Marys
 

Postautor: Gabbygirl » czw lip 05, 2007 11:53 am

Cały czas się zastanawiam , ale może faktycznie się tutaj wybiorę... Nie ma to jak wioska ze swoim niepowtarzalnym klimatem.
Gabbygirl
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:19 am

Postautor: Robix » wt lip 10, 2007 10:06 pm

Z tym upychaniem to moze i prawda ale nie na kazdym polu. Ja osobiscie nie spotkalem sie z takimi praktykami mimo ze jezdze do Debek od 8 lat , ja zawsze wybieram Tropic , nie ma tak scisku blisko morze i jak dla mnie niepowtarzalny klimat zwlaszcza wieczorkiem.
Robix
 

Postautor: Bartek » śr maja 21, 2008 9:42 pm

Ja osobiście prowadze podobny biznes i wiem jedno- turystom na Dębkach nie opłąca się jechać z namiotem czy włąsną przyczepką- juz wygodniej a niewiele drożej bo może 10- 20 zł wychodzi wynajęcie przyczepy czy tez domku;]
Bartek
 
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 21, 2008 9:32 pm


Wróć do Wasze wakacje w Dębkach...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron