Kasting

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Kasting

Postautor: Ewa1 » pt lis 10, 2006 2:07 pm

Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać modelką. Znajomi mówią, że mam duże szanse. A taka praca daje tyle możliwości. Mogłabym wyjechać zagranicę i pracować z najsłynniejszymi projektantami mody. Mam jednak problem, bo nie wiem, gdzie się zgłosić. No a drugi problem to moi rodzice. Nie chcą o tym słyszeć. Co powinnam zrobić, żeby móc spełnić swoje marzenia? Czy w Dębkach organizują jakieś kastingi dla modelek?
Ela 13 lat
Ewa1
 

Postautor: Ewelina Eliza » wt lis 14, 2006 6:06 pm

To w końcu nazywasz się Ela czy Ewa?
Ewelina Eliza
 

Re: Kasting

Postautor: Gość » pn sty 08, 2007 1:23 am

Moja droga na Casting z powaznej firmy niestety musisz troche poczekac do twoich 16 lat, wszystkie kobiety ponizej 16 lat moga brac udzial w Castingach dla CocaColi lub Kinder Niespodzianek lub ciuchach dla Nastolatek. Prosze niebac zla takie sa przepisy i tak mowi prawo. Wiem cos o tym bo sami sie tym profesjonanie zajmujemy

Pozdrawiam
_Frida
Gość
 

Postautor: Gość » czw mar 29, 2007 10:56 pm

WEZ ZAJMIJ SIE DZIECKO LEKCJAMI TAK JAK TO ROBIA DZIECI W TWOIM WIEKU I NIE ZAWRACAJ D..Y TEKIMI DZIWNYMI PYTANIAMI. CHYBA RODZICE NIE POSWIECAJA TOBIE ZBYT WIELE UWAGI.
Gość
 


Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron