autor: viktor » pn lip 03, 2006 3:07 pm
Trasa przejazdu "Tede Esende Mylffon Kurortour" Mrzężyno, Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Sarbinowo, Mielno, Unieście, Łazy, Dąbki, Darłowo, Palczewice, Wicie, Jarosławiec, Wicko Morskie, Ustka, Rowy, Łeba, Białogóra, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Puck, Gdańsk, Sobieszewo, Kąty Rybackie, Krynica Morska.
pozdro